Vyskúšajte si Školiaci systém aSc

       
           
  Termín školenia: Každý deň o 9:30 hod. a 13:30 hod., trvanie 30min  
       
  Prednáša: Ing. Oľga Buchmanová  
       
  Linka na školenie: 09:30 hod., https://global.gotomeeting.com/join/378942357  
    Linka na školenie je aktívna 10 minút pred začiatkom školenia. Linka na školenie je aktívna 30 minút počas trvania školenia.  
       
    13:30 hod., https://global.gotomeeting.com/join/514268013  
    Linka na školenie je aktívna 10 minút pred začiatkom školenia. Linka na školenie je aktívna 30 minút počas trvania školenia.  
       
  Školenie je určené: pre všetkých záujemcov o školenia a semináre usporiadané za pomoci nových technologí Školiaceho systému aSc  
       
  Najčastejšie kladené otázky: http://skolenia.skoly.org/faq.html  
       
  Ďalšie informácie: aSc Applied Software Consultants, s.r.o., tel. 02/4425 2580  
       
   
  Poznanie nemá hranice
 
Od dnes to myslíme doslova: Školiaci systém aSc Vám umožní vyučovať, vzdelávať sa, viesť školenia a semináre bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú Vaši žiaci a kde sa nachádzate Vy. Žiaci ani učitelia nemusia nikam cestovať, ušetrené náklady a čas môžu venovať tomu najhlavnejšiemu: vzdelávaniu a poznaniu. Školenia, porady a konferencie často narážajú na problémy s koordináciou prednášajúcich alebo účastníkov. Nie je vôbec jednoduché pozvať viac ľudí za jeden stôl. Ak sa prirátajú náklady a čas, spotrebovaný na dopravu a nocľah, býva usporiadanie stretnutia pre mnohých účastníkov nemožné.  
 
Ponúkame Vám jednoduché riešenie: Školiaci systém aSc je založený na najnovších technológiách GoToMeeting. Stačí si dohodnúť termín, jedným klikom na linku školenia sa pripojiť a to je všetko. Účastníci sa môžu vidieť, počuť a zdieľať obrazovku. Najlepšie na celej veci je, že systém je zrozumiteľný a ihneď použiteľný.
 
Pre správnu funkciu Školiaceho systému aSc potrebuje Vaše pracovisko pripojenie na Internet a reproduktory alebo slúchadlá. Ak chcete pôsobiť ako školiteľ alebo ak sa chcete pripojiť do diskusie môžete si pripojiť mikrofon alebo kameru. Ak sa na Vašej strane chce zúčastniť viac účastníkov, je možné pripojiť dátový projektor.
 
Linka na školenie je aktívna niekoľko minút pred začiatkom školenia. Aktívna linka je zvýraznená modrou farbou a podčiarknutím. Počet pripojených škôl / pracovísk alebo multimediálnych učební je na jednej frekvencii je 100.
 
Inteligentné funkcie
 
Multimediálna Web-konferencia - účastníci sa cítia ako vedľa seba v jednej miestnosti. Využíva sa Video, VoIP, Whiteboard a Chat, všetci môžu reagovať ako sú zvyknutí.
Rozvrh stretnutí - komfortné plánovanie a správa. Plánovania termínov a posielanie pozvánok účastníkom e-mailom priamo do ich kalendára.
Správa používateľov - cielené riadenie diskusie.
 
Oblasti použitia
 
Školenia, semináre a konferencie - on-line školenie účastníkov prostredníctvom 100 pracovísk.
Porady a meetingy - prepojenie a diskusia vzdialených pracovísk.
Vedenie projektov - výmena technických a ekonomických informácií pri vývoji, predaji a servise.
Vzdialená správa - support programov a projektov na vzdialenom pracovisku klienta.
 
Ak chcete usporiadať seminár podľa Vašich predstáv, kontaktujte nás .

Nepoužívame cookies

Návrat na zoznam školení